Ghostsoldier Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghostsoldier Forum

Call of Duty 2, Call of Duty 4-Modern Warfare, Call of Duty World at War, Call of Duty Modern Warfare 2,Call of Duty Black Ops
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...

Goto down 
+20
Mecni
Krvkin
TerestrialnaAntena
AreeS
Doski
jo6t
InF4G3n
forty
hosty42
serinka
Boboq
Tomasshoot
pretorian471
smudlin
wolf
Agressor
erlen8
loliik
lampasak
Ricmond
24 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
forty
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 05. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty28.05.11 13:42

Ricmond napsal:
forty napsal:
prosíím pomozte mi nejde mi to spustim MP a dam join game a porád píše searching necham to 2hodiny a nic Sad Sad pooomoc


Určítě ti to bude blokovat Firewall brána.

néé to už sem dal odblokovat mě to jede lale prostě to hledá hráče jako kdyby to někdo nehrál
Návrat nahoru Goto down
forty
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 05. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty28.05.11 13:51

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Sadsdasdasdlaag

takhle to stojí ! a nemam špatnou verzy hry?
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty28.05.11 13:59

Měl bys tam mít tohle

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 8


a když sis to naistaloval a poprvé spustil aktualizovalo se ti to takhle




Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 6
Návrat nahoru Goto down
forty
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 05. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty28.05.11 14:09

tak takovou aktualizaci sem neměl
Návrat nahoru Goto down
forty
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 05. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty28.05.11 14:10

kde to vemu ???
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty28.05.11 14:21

forty napsal:
kde to vemu ???

Nevím který ze souboru na rozběhnutí MP si použil ale tenhle je ode mě a tady na foru je na to podrobný návod dam sem ti i odkaz na návod jsou tam fotky jak to probíhá tak budeš přesně vědět, ale doporučuju přeinstalovat hru než to budeš dělat znovu protože každý pokus rozběhnout MP nějak upraví soubory ve složkách s hrou a další pokus by házel chybu.

sobor stahuj z uložto.cz

>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Návod na instalaci najdete zde >>> Návod na instalaci <<<
Návrat nahoru Goto down
forty
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 05. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty28.05.11 14:31

sakra to zas bude z uložta trvat dlouho Smile
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty28.05.11 14:34

Bohužel měl jsem to ještě přes torrent ale ten je mrtvej tak jsem to dal na uložto.cz
Návrat nahoru Goto down
forty
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 05. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty28.05.11 14:55

Ricmond napsal:
Bohužel měl jsem to ještě přes torrent ale ten je mrtvej tak jsem to dal na uložto.cz

NJN ale nějakej share-rapid nebo hellshare by byl lepší Smile
Návrat nahoru Goto down
forty
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 05. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty28.05.11 14:56

a tadyto ten ghost soldier je nějakej clan nebo jen forum
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty29.05.11 0:26

forty napsal:
a tadyto ten ghost soldier je nějakej clan nebo jen forum

Já a kámoš jsme založili Ghostsoldier aby jsme provozovali herní servery ale už jsme skončili a nejspíš se k tomu už nevrátíme fórum jsme nechali běžet aby jsme mohli popřípadě poradit nebo jen tak pokec s hráčema.
Návrat nahoru Goto down
forty
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 05. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty29.05.11 1:23

a nechcete znova začit já bych vám pomohl Smile
Návrat nahoru Goto down
forty
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 05. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty29.05.11 1:34

hele já tam nemam ten soubor textovej Sad jak to tam mam přepsat ! Sad
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty29.05.11 1:58

Ten soubor iw4mp tam musíš mít otevřeš ho v poznámkovým bloku.


Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 4
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty29.05.11 2:25

Tak tedy dobře dám to i jinam abyste si mohli vybrat odkud to stáhnout.

Odkaz na stahovaní z uložto.cz
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Odkaz na stahovaní z HellShare
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Návod na instalaci najdete zde >>> Návod na instalaci <<<
Návrat nahoru Goto down
forty
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 05. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty29.05.11 2:43

celí sem to teď přeinstaloval a du to zkusit jestli to pude
Návrat nahoru Goto down
forty
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 05. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty29.05.11 2:48

fakt to tam neni
Návrat nahoru Goto down
forty
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 05. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty29.05.11 2:49

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Callof

Návrat nahoru Goto down
forty
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 05. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty29.05.11 3:15

díííky de mi to
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty29.05.11 4:20

Není zač nakonec sto tam měl jenom se musíš líp dívat.

_______________________________________________________________________________________________________________________

Tak tedy dobře dám to i jinam abyste si mohli vybrat odkud to stáhnout.

Odkaz na stahovaní z uložto.cz
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Odkaz na stahovaní z HellShare
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Návod na instalaci najdete zde >>> Návod na instalaci <<<
Návrat nahoru Goto down
forty
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 05. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty29.05.11 14:39

hele ty eště hraješ a nechceš znova hostavat nějakej věčí server? bych ti mohl helpnout kdyby si chtěl
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty30.05.11 11:33

Hrajem pořád ale servery stojí dost prachy peněz a času, takže odpověď zní ne nebudem rozjíždět žádný server.



_______________________________________________________________________________________________________________________

Tak tedy dobře dám to i jinam abyste si mohli vybrat odkud to stáhnout.

Odkaz na stahovaní z uložto.cz
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Odkaz na stahovaní z HellShare
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Návod na instalaci najdete zde >>> Návod na instalaci <<<
Návrat nahoru Goto down
InF4G3n
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 19. 06. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty19.06.11 10:32

ja sem si to stahl a všechno mam podle navodu ale pise mi to chybu nwm vubec proc pls poradte
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty19.06.11 11:24

Musíš napsat jakou chybu Exclamation ti to píše nebo sem dej obrázek, abych věděl.



_______________________________________________________________________________________________________________________

Odkaz na stahovaní z uložto.cz
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Odkaz na stahovaní z HellShare
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Návod na instalaci najdete zde >>> Návod na instalaci <<<


Naposledy upravil Ricmond dne 28.06.11 13:49, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
InF4G3n
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 19. 06. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty20.06.11 6:04

Piše mi to |Program IW4mp přestal pracovat|
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» První dojmy
» Call of Duty BlackOps Multiplayer a Zombie
» Call Of Duty Black Ops hra s Boty Multiplayer Offline
» Call of Duty Multiplayer Black Ops Oficialně na Steamu zdarma od 3.6 do 5.6
» Call of Duty Modern Warfare 3 Coop a Multiplayer online (TeknoGods MW3 Loader v2.7.1.2 / 3)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ghostsoldier Forum :: Call of duty :: Call of Duty Modern Warfare 2-
Přejdi na: