Ghostsoldier Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghostsoldier Forum

Call of Duty 2, Call of Duty 4-Modern Warfare, Call of Duty World at War, Call of Duty Modern Warfare 2,Call of Duty Black Ops
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...

Goto down 
+20
Mecni
Krvkin
TerestrialnaAntena
AreeS
Doski
jo6t
InF4G3n
forty
hosty42
serinka
Boboq
Tomasshoot
pretorian471
smudlin
wolf
Agressor
erlen8
loliik
lampasak
Ricmond
24 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
jo6t
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 26. 07. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty26.07.11 14:46

iw4mp dat- chyba aplikace
Aplikaci (0xc0000018) se nepodařilo správně spustit. Kliknutím na OK aplikaci ukončete

Zdravím tato chyba se my oběví po dokončení stahování aktualizace. Hru jsem přeinstaloval. Zkoušel spustit jako správce vypínal jsem firewall a pořád nic. Os windows 7. Prosím poraďte jsem v koncích. Děkuji
Návrat nahoru Goto down
Doski
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 29. 07. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: OMG vždyť tu ten návod vůbec nikde není.    Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty29.07.11 4:25

Pomoc, ja ten navod nikde nevidim. Wtf? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty29.07.11 7:58

Návod na instalaci najdete zde >>> Návod na instalaci <<<


jo6t Nejlepší je udělat reinstal hry ale pokud se chyba pořád opakuje tak si nejsem jistý kde bys mohl dělat chybu. Ještě mě napadá jestli nemáš Nod 32 otom už víme že způsobuje problémy ale většinou to psalo hlásku ( Program IW4mp přestal pracovat )





_______________________________________________________________________________________________________________________

Odkaz na stahovaní z uložto.cz
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Odkaz na stahovaní z HellShare
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Návod na instalaci najdete zde >>> Návod na instalaci <<<
Návrat nahoru Goto down
Doski
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 29. 07. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty30.07.11 4:56

Ok děkuju, ale jak tak čtu, tak se na to možná rovnou vykašlu, protože mám Win7 a Nod32, tak nevim no. S tím Nod32 a víte to 100%? Jestli třeba nejde udělat u toho programu vyjímku a pak to možná půjde..
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty30.07.11 5:03

Zkus to já nod 32 nemám ale par lidem to už dělalo neplechu tak si změnili antivir a pak už to bylo bez problémů.





_______________________________________________________________________________________________________________________

Odkaz na stahovaní z uložto.cz
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Odkaz na stahovaní z HellShare
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Návod na instalaci najdete zde >>> Návod na instalaci <<<
Návrat nahoru Goto down
AreeS
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 09. 09. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Help ;(((   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty09.09.11 5:40

Udělal jsem všechno podle návodu všechno. A když jsem to aktualizoval a když bylo hotovo tak to ukazalo (0000018) error tak nejak a na youtube bylo video jak tu chybu opravit a tak jsem do slosky s hrou hodil codmw2mp.dat tak nejak a kdyz jsem to znova spustil codmw2 prestal pracovat pls help Very Happy Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral sunny sunny sunny plač plač plač plač sos sos sos sos sunny Sad Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
TerestrialnaAntena
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 10. 09. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: hmm   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty11.09.11 1:28

Hmm urobil som vsetko podla navodu a ide mi to .... lenze mam problem taky ... ked som hral single player mal som vsetky detaily na max aj vertical sync every frame 4x AA a hra mi sla v pohode stabilne nad 50 FPS lenze ked zapnem Multi player ... to je katastrofa dam si vsetko na LOW vypnem co sa da a v akcii mam tak 10-15 FPS nechapem to proste .... pritom MAM 4GB RAM , core I5 , GT 555M
Návrat nahoru Goto down
AreeS
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 09. 09. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Help :D   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty11.09.11 1:51

Ricmonde pls pomoc jak jsem uz psal vse jsem udelal podle navodu a kdyz se to aktualizovalo tak to hodilo chybu (0x0000018) Tak nejak... a pak jsem na YT nasel navod jak tu chybu zrusit tak jsem do MW2 slosky hodil iw4mp.dot nobo tak nejak a kdyz jsem spustil tak (iw4mp prestal pracovat) Pls pomocte Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty13.09.11 1:35

AreeS napsal:
Ricmonde pls pomoc jak jsem uz psal vse jsem udelal podle navodu a kdyz se to aktualizovalo tak to hodilo chybu (0x0000018) Tak nejak... a pak jsem na YT nasel navod jak tu chybu zrusit tak jsem do MW2 slosky hodil iw4mp.dot nobo tak nejak a kdyz jsem spustil tak (iw4mp prestal pracovat) Pls pomocte Very Happy

Ahoj chci se tě zeptat, jaký používáš antivir jestli nod 32 tak je to jasný ten způsobuje chybu iw4mp.exe přestal pracovat.

TerestrialnaAntena napsal:
Hmm urobil som vsetko podla navodu a ide mi to .... lenze mam problem taky ... ked som hral single player mal som vsetky detaily na max aj vertical sync every frame 4x AA a hra mi sla v pohode stabilne nad 50 FPS lenze ked zapnem Multi player ... to je katastrofa dam si vsetko na LOW vypnem co sa da a v akcii mam tak 10-15 FPS nechapem to proste .... pritom MAM 4GB RAM , core I5 , GT 555M

To netuším, proč ti to dělá ale zkusil bych aktualizovat ovladač grafiky.

Ještě jsem sem na fórum dal seznam chyb a jejich odstranění to najdete >>> ZDE <<<



_______________________________________________________________________________________________________________________

Odkaz na stahovaní z uložto.cz
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Odkaz na stahovaní z HellShare
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Návod na instalaci najdete zde >>> Návod na instalaci <<<
Návrat nahoru Goto down
Krvkin
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 10. 11. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty10.11.11 12:37

porad to chce steam a haze to chybu napis pls co stim confused ja bych rad sniper
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty11.11.11 10:52

Krvkin napsal:
porad to chce steam a haze to chybu napis pls co stim confused ja bych rad sniper


Jestli to chce Steam tak si někde udělal chybu určitě jsi špatně vložil crack.






_______________________________________________________________________________________________________________________

Odkaz na stahovaní z uložto.cz
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Odkaz na stahovaní z HellShare
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Návod na instalaci najdete zde >>> Návod na instalaci <<<
Návrat nahoru Goto down
Mecni
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 07. 01. 12

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Singlplayer   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty26.01.12 13:26

Cau. Prosim vas mam takovy problem kdyz jsem nainstaloval CoD 6 MW2 a spustil singlplayer tak mi normálně fungoval ale kdyz jsem nainstaloval multiplayer tak mi singlplayer prestal fungovat a psalo mi to IWNET INVALIDVERSION. Nevite co s tim? Jestli by neslo aby fungovalo Singl i Multi. Byl bych vdecny jestli by to slo vyresit a diky moc za odpovedi a vasi trpelivost.
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty27.01.12 11:05

Zkus si znova nahrát crack na singlplayer ale nejspíš si tím poškodíš Multiplayer ale nevím to jistě a navíc za zkoušku nic nedáš.





_______________________________________________________________________________________________________________________

Odkaz na stahovaní z uložto.cz
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Odkaz na stahovaní z HellShare
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Návod na instalaci najdete zde >>> Návod na instalaci <<<
Návrat nahoru Goto down
Mecni
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 07. 01. 12

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty28.01.12 7:40

Diky za typ Ricmonde ale to jsem zkousel a Multiplayer se mi poskodi. Co se da delat. Diky za snahu

Návrat nahoru Goto down
TommY19980
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 28. 02. 12

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty28.02.12 13:50

smudlin napsal:
Mě to bez toho základního cracku na MP nefaká když tam dám ten crack na mp iw4mp.exe tak to hodi ten error jak na tom obrázku...
lol! necitas
Návrat nahoru Goto down
gizi
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 02. 03. 12

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty02.03.12 8:26

chtel bych prosim poradit udelam vsechno podle navodu vsechno zkopiruju tam kde mam zacnou se mi stahovat ty aktualizace.... najede 100% a skoci mi iw4mp.dat prestal pracovat nevite co stim ? dekuju
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty08.03.12 3:01

A máš v počítači nainstalovaný tohle NET Framework 4.0 a Microsoft Visual C + + 2008 jestli ne tak bez toho ti to nepůjde.









_______________________________________________________________________________________________________________________

Odkaz na stahovaní z uložto.cz
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Odkaz na stahovaní z HellShare
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Návod na instalaci najdete zde >>> Návod na instalaci <<<
Návrat nahoru Goto down
gizi
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 02. 03. 12

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty08.03.12 12:40

to musim nainstalovat zvlašt nebo to bude nekde u te hry nebo u toho craku ?
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty08.03.12 13:46

Musíš si to nainstalovat zvlášť jsou to prakticky Windows aktualizace >>> Net Framework 4.0 <<< ale na Microsoft Visual C + + 2008 odkaz nemam ten si musíš najít sám.






_______________________________________________________________________________________________________________________

Odkaz na stahovaní z uložto.cz
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<


Návod na instalaci najdete zde >>> Návod na instalaci <<<
Návrat nahoru Goto down
vojte
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 30. 03. 12

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty30.03.12 6:38

Ricmond napsal:
Like a Star @ heaven Dík za návod určitě se bude hodit plno lidem. Ja osobně vim už o dvou hráčích který návod využily. afro
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty30.03.12 10:35

vojte napsal:
Ricmond napsal:
Like a Star @ heaven Dík za návod určitě se bude hodit plno lidem. Ja osobně vim už o dvou hráčích který návod využily. afro

Máš pravdu teď je ten návod už k ničemu zapoměl jsem napsat že nedávno alterIWnet přestal fungovat.
Návrat nahoru Goto down
Ponky
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 14. 01. 12

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty15.04.12 4:48

nejaký nový návod nieje?
už mám absťaky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty16.04.12 4:36

Co takhle zkusit Call of Duty Modern Warfare 3 COOP a Multiplayer online návod najdeš tady na fóru.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» První dojmy
» Call of Duty BlackOps Multiplayer a Zombie
» Call Of Duty Black Ops hra s Boty Multiplayer Offline
» Call of Duty Multiplayer Black Ops Oficialně na Steamu zdarma od 3.6 do 5.6
» Call of Duty Modern Warfare 3 Coop a Multiplayer online (TeknoGods MW3 Loader v2.7.1.2 / 3)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ghostsoldier Forum :: Call of duty :: Call of Duty Modern Warfare 2-
Přejdi na: