Ghostsoldier Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghostsoldier Forum

Call of Duty 2, Call of Duty 4-Modern Warfare, Call of Duty World at War, Call of Duty Modern Warfare 2,Call of Duty Black Ops
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...

Goto down 
+20
Mecni
Krvkin
TerestrialnaAntena
AreeS
Doski
jo6t
InF4G3n
forty
hosty42
serinka
Boboq
Tomasshoot
pretorian471
smudlin
wolf
Agressor
erlen8
loliik
lampasak
Ricmond
24 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty12.11.10 11:41

pretorian471 napsal:
Zdravim...stiahol som si vsetky subory...spravil som vsetko podla navodu...zapol som hru....aktualizacia prebehla v poriadku...a to je vsetko....nic viac sa neudialo...hra sa nezapla...ani ta konzola do ktorej mam napisat tu vetu. Ked kliknem znova na ikonu tak sa znova nic nedeje...uz som z toho zufali Very Happy poradte pls ak ste sa z niecim takymto stretli... Dakujem

Ahoj pretorian471 musíš se ujistit jestli to máš správně napsaný v iw4mp.cfg jako na obrázku jestli chceš tak můžeš si stáhnout soubory ode mně já jsem to už připravil jinému hráči stahuj zde http://ghostsa.sweb.cz/Ghostsoldier_call%20of%20duty%20modern%20warfare%202.rar

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 9
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty12.11.10 12:01

Ricmonde porad nic?
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty12.11.10 13:32

Možná by stalo zato nainstalovat servis pack 3.
Návrat nahoru Goto down
pretorian471
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 12. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty13.11.10 1:21

som to skusil a stale nic...po aktualizaci sa nic nedeje....nechapem...mam aj Service Pack 3 ...netusim v com moze byt chyba...ale aj tak diky za pomoc..ak by ste nahodou vedeli co s tym tak napiste..budem len a len vdacny Smile)
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty13.11.10 11:41

Zkus nastavit, abys to spouštěl jako správce.
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty13.11.10 13:08

Kámoš mi dal na flasku celej jeho cracklej cod i se stahnutyma aktualizacema (mu to jede v poho) já spustím MP a napíše to toto pomůže ti to?[code]

Uploaded with ImageShack.us
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty13.11.10 14:57

Tobě to píše že nemůže načíst nebo najít soubor já osobně bych si od kámoše pučil hru a nainstaloval si jí a udělal vše od znova pak, kdyby to nepomohlo tak bych to nastavil aby sto spouštěl jako správce a musí to šlapat jenom si dej pozor, abys to měl dobře napsaný v těch dokumentech. Jo a někdy antivir blokuje crack, protože si myslí že je to vir tak na zkoušku ho zkus vypnout při spuštění hry.
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty14.11.10 1:22

No já mám doma instalačku a reinstalloval sem to minimalne 3x a jak to mam nastavit at se to zapína jako správce?
Návrat nahoru Goto down
wolf
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 04. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty14.11.10 3:53

Tak i ja uz zase mam problem, normalne se vsecho spusti, pak dam find game ale sekne se komp, tak nevim co s tim je . Kdyz dam nejakej servr ze server listu tak se chvili nacita a pak se sekne.... smich
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty14.11.10 13:34

wolf napsal:
Tak i ja uz zase mam problem, normalne se vsecho spusti, pak dam find game ale sekne se komp, tak nevim co s tim je . Kdyz dam nejakej servr ze server listu tak se chvili nacita a pak se sekne.... smich

A když zkusíš hrát normálně, aby ti to našlo hráče atd.. tak to ti de.

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 8
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty14.11.10 13:47

smudlin napsal:
No já mám doma instalačku a reinstalloval sem to minimalne 3x a jak to mam nastavit at se to zapína jako správce?

Nevím jak je to přesně na XP ale to bude podobný tak klikni pravím tlačítkem misi na ikonku spuštění Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer a dej vlastnosti potom zvol kompatibilitu a dej Spustit tento program jako správce.
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty15.11.10 10:02

Když dám spustit jako správce dám můj učet tak to napíše enable to find a version of the runtime to run this aplication...A když dám spustit jako administrátor tak to napíše:Nelze se prihlasit: prihlasovaci chyba:omezeni uzivatelskeho uctu . duvodem muze byt ze neni povoleno prazdne heslo ,omezeni casu prihlaseni nebo zasadou vynucene omezeni Sad
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty17.11.10 7:02

Tak to netušim proč ti to nejde. Question
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty20.11.10 22:34

smudlin napsal:
Když dám spustit jako správce dám můj učet tak to napíše enable to find a version of the runtime to run this aplication...A když dám spustit jako administrátor tak to napíše:Nelze se prihlasit: prihlasovaci chyba:omezeni uzivatelskeho uctu . duvodem muze byt ze neni povoleno prazdne heslo ,omezeni casu prihlaseni nebo zasadou vynucene omezeni Sad

Tak mám pro tebe řešení jestli chceš tak si můžeš stáhnout tuhle hru >>> call of duty modern warfare 2 <<< je to torrent. Hra je už upravena aby se dál hrát Multiplayer stačí jen nainstalovat.


Pro ty který už maj hru nainstalovanou a chtěj hrát Multiplayer tak je tady pro Vás jinej návod abyste nemuseli stahovat celou hru znova.
Jde o torrent stahujte zde >> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer << abyste mohli stahovat torrenty tak potřebujete na to program já používám µTorrent.
Návod na instalaci najdete zde >>> Návod na instalaci <<< Přeju pěknou zábavu.
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty27.12.10 9:11

Některým z vás nevyhovuju odkazy na stahování přes torrenty, tak jsem to dal i na uložto.cz

>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<

Návod na instalaci najdete zde >>> Návod na instalaci <<<
Návrat nahoru Goto down
Tomasshoot
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 30. 12. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty30.12.10 13:56

čau potřeboval bych taky poradit už pátrám dva dny skusil jsem tolik návodu i ten váš tady, jenže když to uělám a psuitm zádna aktualzace nenabehne ani potom to opsání vety pomuzete mi prosím?

JInak mám problém takovej že jako vidím načítání a todle jenže m ito pak prostě nenajde ty lidid porád find server az po ping 150 a pak to helda takovou akorat hru ale nidky nenajde Sad
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty31.12.10 13:13

Tomasshoot napsal:
čau potřeboval bych taky poradit už pátrám dva dny skusil jsem tolik návodu i ten váš tady, jenže když to uělám a psuitm zádna aktualzace nenabehne ani potom to opsání vety pomuzete mi prosím?

JInak mám problém takovej že jako vidím načítání a todle jenže m ito pak prostě nenajde ty lidid porád find server az po ping 150 a pak to helda takovou akorat hru ale nidky nenajde Sad

Ahoj tenhle návod je na 100 % funkční pro jistotu jsem udělal reinstal hry a všechno běží jak má bez nejmenších problému. Píšeš že si už zkoušel několik návodu a samozřejmě že každý pokus o rozběhnutí Multiplayer hru nějakým způsobem změnil. Bude nejlepší, když Hru úplně odinstaluješ a pak znovu nahraješ, a když se budeš držet přesně návodu tak ti to musí jít.


Návod na instalaci najdete zde >>> Návod na instalaci <<<


Jde o torrent stahujte zde >> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer << abyste mohli stahovat torrenty tak potřebujete na to program já používám µTorrent.



Některým z vás nevyhovuju odkazy na stahování přes torrenty, tak jsem to dal i na uložto.cz

>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<
Návrat nahoru Goto down
Boboq
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 25. 03. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty25.03.11 13:31

prosim vas nevim co mam delat u nekterych map me to porad vyhazuje nebo hazi me to errory pls poradte co mam delat dik moc Smile
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty28.03.11 3:40

A jsou to ty noví mapy z mappaku jestli jo tak sis to nejspíš stáhl z nějakou chybou zkus si to stáhnout znovu.
Návrat nahoru Goto down
serinka
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 25. 04. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Multiplayer   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty25.04.11 7:14

No ja sem uploudnul Crack na mp je to instalator Pokud nebude fungovat napište na e-mail je to muj prvni uploud pokud mate ucet na share rapid s minimalnim cr 1 gb mate mp v call of duty modern warfare 2 Preji prijemnou zabavu Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
serinka
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 25. 04. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Multi playder   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty25.04.11 7:59

omluovam se ja sem tam nedal ten link tady je http://sharerapid.cz/stahuj/2226348/call-of-duty-modern-warfare-2-mp-crack.exe
Návrat nahoru Goto down
hosty42
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 13. 05. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty13.05.11 6:56

Potřeboval bych podit co může být špatně když sem postupoval podle návodu a když spustím MW2 - MP a kliknu na play online tak mi naskočí tabulka connecting to IWnet.. a dále nic pořád se to snaží připojit. Díky za každou radu.
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty15.05.11 6:04

Nevím který návod si použil jestli můj nebo od někoho jiného ale zkus se podívat jestli ti to neblokuje firevallová brána.
Návrat nahoru Goto down
forty
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 05. 11

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty28.05.11 11:46

prosíím pomozte mi nejde mi to spustim MP a dam join game a porád píše searching necham to 2hodiny a nic Sad Sad pooomoc
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty28.05.11 13:34

forty napsal:
prosíím pomozte mi nejde mi to spustim MP a dam join game a porád píše searching necham to 2hodiny a nic Sad Sad pooomoc


Určítě ti to bude blokovat Firewall brána.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» První dojmy
» Call of Duty BlackOps Multiplayer a Zombie
» Call Of Duty Black Ops hra s Boty Multiplayer Offline
» Call of Duty Multiplayer Black Ops Oficialně na Steamu zdarma od 3.6 do 5.6
» Call of Duty Modern Warfare 3 Coop a Multiplayer online (TeknoGods MW3 Loader v2.7.1.2 / 3)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ghostsoldier Forum :: Call of duty :: Call of Duty Modern Warfare 2-
Přejdi na: