Ghostsoldier Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghostsoldier Forum

Call of Duty 2, Call of Duty 4-Modern Warfare, Call of Duty World at War, Call of Duty Modern Warfare 2,Call of Duty Black Ops
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...

Goto down 
+20
Mecni
Krvkin
TerestrialnaAntena
AreeS
Doski
jo6t
InF4G3n
forty
hosty42
serinka
Boboq
Tomasshoot
pretorian471
smudlin
wolf
Agressor
erlen8
loliik
lampasak
Ricmond
24 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 9:02

Mě to bez toho základního cracku na MP nefaká když tam dám ten crack na mp iw4mp.exe tak to hodi ten error jak na tom obrázku...
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 9:02

no a kdyz tam dam ten normalní co tam nemá být tak to funguje a pise to ze potrebuj steam...
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 9:04

a když tam dám ten crack co tam mám dát tak to haže ten error
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 9:19

Tak si zkus stáhnout tohle jsou to soubory ode mě ze hry a nahrad jimy ty tvý, možná ten spouštěcí soubor máš poškozený.


http://ghostsa.sweb.cz/Ghostsoldier_call%20of%20duty%20modern%20warfare%202.rar
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 9:25

Díky moc doufám že se tento problém brzo vyřeší Smile
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 9:30

Nakopcil sem to tam a porad to haze ten debi*ni error Sad no stahuju net framework 3.5 tak doufam ze to pomuze jinak reinstall...
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 9:44

Zapl sem multiplayer pres SP a divej ...konzoel vyhodila toto...doufám ze ti to pomuze Smile)
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 9:48

[code]

Uploaded with ImageShack.us
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 10:18

mrkni na to Wink
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 10:37

Tobě se to ani neaktualizovalo když nemůžeš zapnout Multiplayer ti pádem ti ani nevyskočila console kde máš napsat text o cheatech.


Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 6

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 7
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 10:37

nenaskocila
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 10:38

tak uz vis co stim?
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 10:51

sos
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 11:04

Zatim mě nic nenapadá ale zkusim se poradit a dám ti vědět ty máš Windows XP service pack 3.
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 11:11

nevim jesli mam trojku jak to zjistim?
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 11:12

ale jo asi urcite Smile
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 11:14

tak prej mam 2jku
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 11:16

Myslis ze musim mit SP3?
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 11:23

Question Question Question Question
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 11:26

Ne nemusíš jen se ptám abych věděl.
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 11:39

nemam,a uz si nasel nejake reseni?
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 12:11

Fakt prosím,přiďte na něco...Sad skuste to něják pošpelit...a jsem rád že do mě vkládáte tolik usilíSmile
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty11.11.10 20:50

Musíš vydržet chvilku to potrvá jestli na to přídem scratch tak ti to sem napíšu.
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty12.11.10 8:18

ok,tak doufám že se na to příde Wink)
Návrat nahoru Goto down
pretorian471
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 12. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty12.11.10 10:12

Zdravim...stiahol som si vsetky subory...spravil som vsetko podla navodu...zapol som hru....aktualizacia prebehla v poriadku...a to je vsetko....nic viac sa neudialo...hra sa nezapla...ani ta konzola do ktorej mam napisat tu vetu. Ked kliknem znova na ikonu tak sa znova nic nedeje...uz som z toho zufali Very Happy poradte pls ak ste sa z niecim takymto stretli... Dakujem
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» První dojmy
» Call of Duty BlackOps Multiplayer a Zombie
» Call Of Duty Black Ops hra s Boty Multiplayer Offline
» Call of Duty Multiplayer Black Ops Oficialně na Steamu zdarma od 3.6 do 5.6
» Call of Duty Modern Warfare 3 Coop a Multiplayer online (TeknoGods MW3 Loader v2.7.1.2 / 3)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ghostsoldier Forum :: Call of duty :: Call of Duty Modern Warfare 2-
Přejdi na: