Ghostsoldier Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghostsoldier Forum

Call of Duty 2, Call of Duty 4-Modern Warfare, Call of Duty World at War, Call of Duty Modern Warfare 2,Call of Duty Black Ops
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 První dojmy

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

První dojmy Empty
PříspěvekPředmět: První dojmy   První dojmy Empty11.11.09 12:41

Ahoj pařani zatím jsem jenom na začátku v Singleplayeru a hra se mi líbí. Zato Multiplayer je velkým zklamáním hra jako taková ani ne i když jsme s kámošem říkali, že vzali plno věcí z Modu pro COD4 ( K3 modu, X4 modu, WaffleModu, atd... ) a použili to, plus nějaký věci navíc, ale jak sem psal hra je pěkná. Jenomže když se chcete připojit na server tak si můžete vybrat jenom typ hry a dáte připojit potom už nic ovlivnit nejde automaticky Vám to najde server a připojí Vás to. Nemůžete si vybrat ani za jakej tým budete bojovat vše se děje bez vašeho zásahu. Když chcete hrát s kamarádem tak si ho musíte najit přes Stream (online účet), kde ho máte v přátelích a doufáte že je na serveru místo aby Vás to tam připojilo. Takže Multiplayer tímto hodně zkazili a tím myslim hodně!! Je tam ještě jedna možnost SPECIAL OPS kde můžete hrát online s jedním kamarádem.


První dojmy Cod%20mw3.4 První dojmy Cod%20mw2.1 První dojmy Cod%20mw2.3 První dojmy Cod%20mw2.2
Návrat nahoru Goto down
TheDarkness
Seržant
Seržant
TheDarkness


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 14. 11. 09
Age : 29
Location : Praha 4

První dojmy Empty
PříspěvekPředmět: Multiplayer / Singleplayer   První dojmy Empty14.11.09 3:11

Kdyz sem to slysel jak posrali Multiplayer a jak bude fungovat ze si tam ani nevyberes sam stranu tak sem myslel ze bouchnu nervama.....Takhle neskutecne zdelat tak dobrou hru...Proc to nemuze byt normalni multiplayer jako u CoD 4 ?........Neeeeee,pani z Activision to musi udelat tak jak jim to pride vhodne a serou na ostatni.............:-/ Mno ale jinak Singleplayer vypada vic nez skvele....Uz se nemuzu dockat az na Vanoce dostanu original CoD 6 santa To bude rezba...A doufam ze ten sigleplayer je aspon trochu dlouhej a ne jak treba CoD 1 :-/.....Tentokrat si ten pribeh budu vychnutnavat a ne hnat dopredu abych byl uz END x) Smile
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

První dojmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: První dojmy   První dojmy Empty14.11.09 6:11

Nechci tě zklamat ale slyšel jsem že se dá Singleplayer dohrát za 4 hodiny. Mě osobně to bude trvat dýl nemám tolik času abych u toho mohl sedět v kuse tak dlouho.
game Zkoušel jsem s kámošem hrát SPECIAL OPS a paráda, můžeš to hrát sám a nebo ve dvou plněj se tam různý mise, natchlo mě to. afro
Návrat nahoru Goto down
TheDarkness
Seržant
Seržant
TheDarkness


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 14. 11. 09
Age : 29
Location : Praha 4

První dojmy Empty
PříspěvekPředmět: Skoda   První dojmy Empty14.11.09 7:28

4 Hodiny ? Sad No to snad ne ? Achjo,ja cekal aspon tak 10 hod Sad Mno ale porad lepsi nez CoD to sem dohral do 1 - 1,5 hod....Ale stejnak 4 hod je strasne malo Sad Takova pecka by chtela poraaaadne dlouhej Singplayer x) Jinak ale ani to me neodradi a urcite si to koupim x) Tesim se predevsim na ten zminovany SPECIAL OPS x) Jo a mam otazku - Asi Zombie Kolo nejaky (Jako bylo napr. CoD 5 - Nacht Der Untoten) Tam asi neni co ? x)
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

První dojmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: První dojmy   První dojmy Empty14.11.09 11:50

Je taky možný že měl tu nejlehčí uroveň když to hrál, potom mu to trvalo jenom 4 hodiny a chtěl se vytáhnout.
Ten SPECIAL OPS je fakt špička. Co se týče modu tak tam nejsou žadný. plač

Pár Screenshots z Singleplayeru
První dojmy K3_6.jpg První dojmy K3_7.jpg První dojmy K3_5.jpg První dojmy K3_8.jpg
Návrat nahoru Goto down
TheDarkness
Seržant
Seržant
TheDarkness


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 14. 11. 09
Age : 29
Location : Praha 4

První dojmy Empty
PříspěvekPředmět: x)   První dojmy Empty14.11.09 12:30

Jinak ja sem UNKNOWN LAMA ze Zombii x) Jinak ty screeny vypadaj fakt krute x) Hele a je tam nejaky speicficky "boss" jako byl v CoD 4 Zakhaev ? Ja sem si tedka nejsem jistej jestli tam je nejakej boss x) Hele a ty screeny to je maximalni grafika ? Jako myslim vsechny detaily na max na plno ? x) Jinak ja to budu zasadne parit bud na predposledni nebo posledni obtiznost x) Sou tam zase 4 opbtiznosti ne ? x)
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

První dojmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: První dojmy   První dojmy Empty15.11.09 11:23

Nějakej bos tam je ale ještě jsem to nedohrál tak ti nepovim kdo to je.
Ohledně těch Screenshots hraju to v rozlišení 1152x864 a detajly na max asi nebudou ale na fórum je dát takhle velký nemůžu tak jsem je musel zmenšit a to jim trošku ubere na kvalitě.
A jak ses ptal tak hra má 4 obtížnosti (Recruit, Regular, Hardened, Veteran) sniper


Video z výcviku