Ghostsoldier Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghostsoldier Forum

Call of Duty 2, Call of Duty 4-Modern Warfare, Call of Duty World at War, Call of Duty Modern Warfare 2,Call of Duty Black Ops
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...

Goto down 
+20
Mecni
Krvkin
TerestrialnaAntena
AreeS
Doski
jo6t
InF4G3n
forty
hosty42
serinka
Boboq
Tomasshoot
pretorian471
smudlin
wolf
Agressor
erlen8
loliik
lampasak
Ricmond
24 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty24.07.10 1:30

Návod už nefunguje protože provozovatel serveru alterIWnet přestal fungovat.








_______________________________________________________________________________________________________________________

Odkaz na stahovaní z uložto.cz ..... >>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<


Návod na instalaci najdete zde >>> Návod na instalaci <<<


Naposledy upravil Ricmond dne 16.04.12 4:42, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
lampasak
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 10. 09. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty10.09.10 9:51

link na mapy 2 neni platny...pls zpravte to ptz me to furt kickuje ze hry kdyz nabiha mapa kterou nemam Sad
Návrat nahoru Goto down
loliik
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 21. 07. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty11.09.10 7:33

lampasak napsal:
link na mapy 2 neni platny...pls zpravte to ptz me to furt kickuje ze hry kdyz nabiha mapa kterou nemam Sad

a u jaký mapy tě to kope ???
Edit : Link je opět funkční Smile)
Návrat nahoru Goto down
erlen8
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 07. 10. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty07.10.10 9:07

kickuje?Me to pri nacitani nekterejch map zamrzne ozve se chybovej zvuk ve windows.A mapy tam mam nakopirovany vsechny.Ale slozka dlc v zone nebyla musel jsem ji tam vytvorit.Dela to porad kdyz tam mapy jsou vsechny ikdyz tam neni zadna.Neco tomu je Question
Návrat nahoru Goto down
Agressor
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 28. 10. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty28.10.10 21:46

Mne to sekne pri update píše downloading aiw-content/main/iw_23.iwd 0% neviete čo je stým ? Sad
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty29.10.10 12:06

Koukám že loliik už vám neodpovídá tak jsem se rozhodl že so Oto postarám sám a dam Vám jsem noví odkaz na Call of Duty Modern Warfare 2 Multiplayer který je funkční sám jsem ho zkoušel.
Jde o torrent stahujte zde >> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer << abyste mohli stahovat torrenty tak potřebujete nato program já používám µTorrent.
Návod na instalaci je součástí torrentu přeju pěknou zábavu.
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty29.10.10 14:30

Šlape to perfektně hrál jsem to nejmíň tři hodinky v kuse a žádný problém s připojováním nebo něčím jiným. Jsou tam všechny mapy a dokonce tam přidali i některý z Call of Duty 4 Modern Warfare.

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Call%20of%20duty%20mw2%20mp
Návrat nahoru Goto down
Agressor
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 28. 10. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty30.10.10 14:03

Ricmond napsal:
Koukám že loliik už vám neodpovídá tak jsem se rozhodl že so Oto postarám sám a dam Vám jsem noví odkaz na Call of Duty Modern Warfare 2 Multiplayer který je funkční sám jsem ho zkoušel.
Jde o torrent stahujte zde >> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer << abyste mohli stahovat torrenty tak potřebujete nato program já používám µTorrent.
Návod na instalaci je součástí torrentu přeju pěknou zábavu.

Ten návod od lolika ide ! Smile stačilo to spraviť trošku inak a fachá mi to ! jou Smile už som lvl 24 Smile paráda ďik za ten návod Smile namiesto do DLC dajte tie mapy do English Smile a pôjde to Smile
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty31.10.10 4:34

Tak to je dobře že fungujou oba dva návody a každý si muže vybrat jaký chce použít, u toho druhého návodu kde se to stahuje přes torrent je výhoda že se stáhne všechno na jednou.
Návrat nahoru Goto down
Agressor
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 28. 10. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty31.10.10 6:40

Tak u toho prvého som to mal asi za 3 hod všetko Smile a na druhý deň som prišiel na to kde je chyba a teraz už v pohode hrám Smile Som lvl 32 Smile
Návrat nahoru Goto down
wolf
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 04. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty04.11.10 14:40

Tak, dnes my to prestalo slapat, nevite co je stim? dokonce se mi nabidlo jestli tam chci poslat report. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty05.11.10 14:30

wolf napsal:
Tak, dnes my to prestalo slapat, nevite co je stim? dokonce se mi nabidlo jestli tam chci poslat report. Very Happy


Nevím jaký si použil návod sunny ale ten můj šlape bez problému.

Call of Duty Modern Warfare 2 Multiplayer který je na 100% funkční sám jsem ho zkoušel.
Jde o torrent stahujte zde >> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer << abyste mohli stahovat torrenty tak potřebujete nato program já používám µTorrent.
study Návod na instalaci je součástí torrentu přeju pěknou zábavu.
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Nejde!   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty08.11.10 12:29

Udělal sem vše přesně podle návodu a napíše mi to vždy toto a kámošům to jde...: Sad Sad Sad iw4mp.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience. atd. a pak je tam na výběr send error report a dont send prosím poradte.
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty08.11.10 12:55

Který z těch dvou si použil.
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: :/   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty08.11.10 13:57

No už mi MP jde zapnout,ale když dám play tak to napíše : Notice:Must be singed in to steam in online mod to play... A někdy to tam hodí error jak když tě vykickuje server a napise to error: IWNET_INVALIDVERSION... Question
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty08.11.10 20:56

Hra ti píše že máš neplatnou verzi. Nevím který s těch dvou návodu na hraní Multiplayeru si použil, pokud si použil návod který jsem sem dal já tak se ti musí stáhnou aktualizace hry a pak ti to musí jít.





Call of Duty Modern Warfare 2 Multiplayer který je na 100% funkční sám jsem ho zkoušel.
Jde o torrent stahujte zde >> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer << abyste mohli stahovat torrenty tak potřebujete nato program já používám µTorrent.
study Návod na instalaci je součástí torrentu přeju pěknou zábavu.
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: :))   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty09.11.10 8:34

Kde stáhnu aktualizaci hry??? Wink
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty09.11.10 9:55

Mě to nic nestahuje...prostě zapnu mp dam play a me to napise ze nemam steam ://
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty09.11.10 11:30

Pokud si použil návod který jsem sem dal já a poprvé spustíš hru tak se automaticky spustí stahování z netu a aktualizuje se hra, pak už to šlape samo jako bys měl originálu. Jestli chceš tak ti sem mužů napsat podrobný popis instalace návodu na Multiplayer. Jestli si použil ten první návod co sem dal loliik tak stým ti neporadím.
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty10.11.10 11:28

Dobře mám to stažený takže teď reinstall a uvidí se a za ten návod dělanej specialně pro mě ti fakt moc děkuju Wink)
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty10.11.10 14:28

Návod na instalaci


1) Jako první musíte mít nainstalovanou hru Call of Duty Modern Warfare 2 pak si musíte stáhnout potřebné soubory odkazy na stahování najdete zde



Odkaz na stahovaní z uložto.cz
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<



Odkaz na stahovaní z HellShare.cz
>>> Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer <<<



2) tak se nám stáhl RAR archiv ten si otevřeme a všechno vněm označíme a vložíte do složky s hrou.
Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... 1
Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... 2
Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... 3



3) když už máme všechno z RAR archivu vložený ve hře tak teď si otevřeme iw4mp.cfg dokument ( ten můžete otevřít třeba v poznámkovém bloku nebo v WordPadu ) všechno smažeme a přepíšeme to podle obrázku
Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... 4



4) potom si otevřeme alterlWnet_configure a tam napíšeme svojí herní přezdívku
Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... 5



5) Potom spustíte hru a začne se stahovat aktualizace
Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... 6



6) po aktualizaci se Vám otevře okno a do něj musíte napsat tento text
I am aware of the repercussions of cheating, and will do my utmost best to ensure I do not cheat.
Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... 7


Naposledy upravil Ricmond dne 03.08.11 13:07, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty11.11.10 7:30

trosku jinak Smile tak to prepisu Wink)
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty11.11.10 7:39

hmm..porad to pise ze potrebuju steam:((
Návrat nahoru Goto down
smudlin
Desátník
Desátník



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 11. 10

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty11.11.10 7:59

Single player faka kdyz si ho cracknu ale kdyz cracknu tim crackem na MP multiplayer tak to hodi tuto chybu...Ale kdyz dam normalni crack 3mb na MP tak to faka a pise mi to ze nemam steam ale ja tam potrebuju dat ten crack s te sady...ale proste to pise tady ty kraviny...Sad
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty11.11.10 8:51

jak si napsal že si to měl v tom iw4mp.cfg napsaný trošku jinak tak sto měl přepsat a ne dávat tam jiný crack to je jasný že ti to nepůjde ty použiješ soubory z jednoho a crack z jiného ten crack není přizpůsobený aby spolupracoval stě madle souborama musíš použít jen to co sis stáhl a ne kombinovat to i zvěcma od jinud. teď bude nejlepší to udělat celí znova a musíš si dat lepší pozor abys neudělal chybu. Já sem to kvůli tomu návodu taky dělal všechno od znova a opravdu to běží bez problému.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...   Chtěli by jste si zahrát CoD  MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chtěli by jste si zahrát CoD MW2 Multiplayer ? Mám tu pro vás návod...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» První dojmy
» Call of Duty BlackOps Multiplayer a Zombie
» Call Of Duty Black Ops hra s Boty Multiplayer Offline
» Call of Duty Multiplayer Black Ops Oficialně na Steamu zdarma od 3.6 do 5.6
» Call of Duty Modern Warfare 3 Coop a Multiplayer online (TeknoGods MW3 Loader v2.7.1.2 / 3)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ghostsoldier Forum :: Call of duty :: Call of Duty Modern Warfare 2-
Přejdi na: