Ghostsoldier Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghostsoldier Forum

Call of Duty 2, Call of Duty 4-Modern Warfare, Call of Duty World at War, Call of Duty Modern Warfare 2,Call of Duty Black Ops
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Turnaj Modern Paitball 1 sezóna

Goto down 
+7
nemeckaFOJAK
TheDarkness
KuMatox
kOPr
hippoo
zloSIN
-CZ-
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty19.03.10 13:19

Na stránkách je doplněn rozpis turnaje. Zatím je tam jenom část zbytek doplním postupně. Ti kdo mají zitra zápas dostanou IP adresu a heslo mailem a nebo soukromou zprávou na tomto fóru zítra. Někteří hráči se mi ještě neozvali s časem kdy můžou hrát turnaj. Pokud se mi neozvou do zítřka budou z turnaje vyřazeni.
Návrat nahoru Goto down
kOPr
Svobodník
Svobodník
kOPr


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 09. 01. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty20.03.10 0:29

Zdarec
sory nestihl jsem se ozvat ,pokud to jeste pude ,tak ja muzu 20-21.3. od 18:00-22:00
22/23/25/26.3. od 8:00 do 11:00 a 21:30-22:00
Návrat nahoru Goto down
kOPr
Svobodník
Svobodník
kOPr


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 09. 01. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty20.03.10 0:49

Tak sem zcihl pravidla ,mapy ,hrace - super - na ty turnajky by me bavilo se i dívat na plátne - to by bylo lepší jak se dívat na hokej! cheers Mad lol!
Návrat nahoru Goto down
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty20.03.10 2:26

kOpr turnaje se zůčastníš. Přeju hodně zdaru a přesnou mušku.
Návrat nahoru Goto down
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty20.03.10 2:29

Mám dotaz pro všechny účastníky turnaje. Chtěli by jste pozorovat turanaj ve spectru a nebo by jste radši aby tam nebyl nikdo jiny než ty dva hráči a rozhodčí.
Návrat nahoru Goto down
chernobil
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 18. 03. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty20.03.10 3:11

-CZ- napsal:
Mám dotaz pro všechny účastníky turnaje. Chtěli by jste pozorovat turanaj ve spectru a nebo by jste radši aby tam nebyl nikdo jiny než ty dva hráči a rozhodčí.
Jo radšej specovat
Návrat nahoru Goto down
kOPr
Svobodník
Svobodník
kOPr


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 09. 01. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty20.03.10 5:56

Jo dívat se by bylo dobre,ale je de o to jestli jim potom vyskoči ping zbytečně a tím budou mít horší hratelnost.

Jo a děkuji za účast!
Návrat nahoru Goto down
kOPr
Svobodník
Svobodník
kOPr


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 09. 01. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty20.03.10 6:11

Všem přeji hodně zdaru a pevné nervy
já u toho určitě budu nádávat jak svina Laughing
Návrat nahoru Goto down
TheDarkness
Seržant
Seržant
TheDarkness


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 14. 11. 09
Age : 29
Location : Praha 4

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Nechapu to   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty21.03.10 6:00

Nechapu proc ste me vyloucili z turnaje !!!? Poslal sem email kdy mam cas,vsechno sem splnil ale vy me presto vyhodite ? To je vrchol,naprosta neferovost a nemam zajem se uz znova hlasit do turnaje !!!! Mad What a Face
Návrat nahoru Goto down
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty21.03.10 8:21

Nedostal jsem od tebe žádnýho maila s dobou kdy máš čas. Jenom mail ve kterém jsi se přihlašoval do turnaje.
Návrat nahoru Goto down
TheDarkness
Seržant
Seržant
TheDarkness


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 14. 11. 09
Age : 29
Location : Praha 4

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Nesmysl !   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty21.03.10 10:13

Ten e-mail sem psal,presne na tvoji adresu,mam to v odeslanych a odeslal se uspesne takze bud kecas nebo nwm Mad ani si me neupozornil ze ti to neprislo nic Exclamation
Návrat nahoru Goto down
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty21.03.10 12:14

Jak už jsem ti psal mic mi nepřišlo. Schválně mi pošli ten mail ještě jednou.
Návrat nahoru Goto down
TheDarkness
Seržant
Seržant
TheDarkness


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 14. 11. 09
Age : 29
Location : Praha 4

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ale....   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty21.03.10 12:41

Poslu ale uz nemam zajem jit do Turnaje.......vetsina hracu odstoupila a po tomto nehoraznem chovanim uz nemam jakkykoliv zajem........
Návrat nahoru Goto down
zloSIN
Desátník
Desátník
zloSIN


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 06. 01. 10
Age : 38

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty22.03.10 9:03

zdarec prave sem se dozvedel ze tento vikend nebudu mit cas takze dalsi zapasy muzu absolvovat az 3-4.4
Like a Star @ heaven
Arrow
Návrat nahoru Goto down
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty22.03.10 9:13

Pro TheDarkness.
Ten mail mi přišel od tebe hnedka. Netuším proč mi teda od tebe ten předchozí mail nepřišel. Napsal jsi, že kecám o tom mailu. Já si myslím, že kecáš ty, prostě jsi mi ho neposlal a tedka se jenom vymlouváš na to, že jsem tě bezdůvodně vyřadil. Zvláštní je, že jsi se ozval až v neděli a ne v sobotu (to už tam totiž nebyli hráči který se nezůčastní turnaje). Takže jsi to asi moc nesledoval. Píšeš, že odešla většina hráčů. Zajímalo by mě kterou většinu myslíš?? Pokud já vím tak se přihlásilo nakonec 11 hráčů a turnaje se teďka účastní 8 hráčů to mi jako většina nepřipadá. Jenom pro upřesnění 2 hráči se mi neozvali (včetně tebe) a jeden hráč neměl čas od 20:00.


Naposledy upravil -CZ- dne 22.03.10 9:16, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty22.03.10 9:15

Dobře zloSIN zapíšu si to a do turnaje tě zařadím zase od toho data.
Návrat nahoru Goto down
zloSIN
Desátník
Desátník
zloSIN


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 06. 01. 10
Age : 38

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty23.03.10 6:24

sry za ty zmeny jeste bych mel cas pres tyden 29.3-1.4 jestli nekdo bude moct tak bych jeste neco odehral diky
king
Návrat nahoru Goto down
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty23.03.10 12:08

jj už to máš naplánovaný mrkni se do rozpisu.
Návrat nahoru Goto down
nemeckaFOJAK
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 12. 03. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty23.03.10 12:47

Zdar. Dnes mi volal kratas03, že se pro dnešek omlouvá a odehraje zápas v co nejbližším termínu. Ale je možné, že se tu ukáže ještě dnes kolem 21 hod. Díky za něj.
Návrat nahoru Goto down
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty23.03.10 14:22

Po dohodě s Boom*HeadShot jsem přesunul zápas na 1.4. od 22:00
Návrat nahoru Goto down
kOPr
Svobodník
Svobodník
kOPr


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 09. 01. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty23.03.10 14:51

zdarec
sory za včerejšek , moja do mě začla hustit takze se nedalo hrat Mad
Návrat nahoru Goto down
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty23.03.10 16:02

JJ asi to všichni chápeme. Navíc jsi měl v tu chvíli 2 soupeře a to se nedá.
Návrat nahoru Goto down
kOPr
Svobodník
Svobodník
kOPr


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 09. 01. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty24.03.10 12:53

jj maš recht.

dravci kdo mate Xfire hoďte sem nick ,pokud s tim nemate problem.
Když bude čas tak bych věděl kde hrajete (neni to tak často) a přidal bych se

můj: kopr99
Návrat nahoru Goto down
nemeckaFOJAK
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 12. 03. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty24.03.10 13:16

Tak můj nick je nemeckaFOJAK, ale žádný účet na Xfire nemám ))))
Návrat nahoru Goto down
hippoo
Svobodník
Svobodník



Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty25.03.10 16:12

ja Boom*Hippoo timto ohlasujem ze odstupujem od turnaja
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Turnaj Modern Paitball 1 sezóna
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ghostsoldier Modern Warfare 2 Mod
» Call of Duty Modern Warfare 2 na co se můžeme těšit
» Důležite PETICE pro Call of Duty Modern Warfare 2
» Call of Duty Modern Warfare 3 na co se můžeme těšit
» Call of Duty Modern Warfare 3 Coop a Multiplayer online (TeknoGods MW3 Loader v2.7.1.2 / 3)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ghostsoldier Forum :: Turnaj :: Turnaj-
Přejdi na: