Ghostsoldier Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghostsoldier Forum

Call of Duty 2, Call of Duty 4-Modern Warfare, Call of Duty World at War, Call of Duty Modern Warfare 2,Call of Duty Black Ops
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Turnaj Modern Paitball 1 sezóna

Goto down 
+7
nemeckaFOJAK
TheDarkness
KuMatox
kOPr
hippoo
zloSIN
-CZ-
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty17.02.10 12:04

Napište nám sem dotazy, připomínky a návrhy k turnaji. Tady potvrďte účast v turnaji.


Naposledy upravil -CZ- dne 18.02.10 10:22, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Info   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty17.02.10 12:07

Pravidla a vše ostatní najdete na našich stránkách http://ghostsoldier.webnode.cz/turnaj-cod4-modern-paitball/
Návrat nahoru Goto down
zloSIN
Desátník
Desátník
zloSIN


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 06. 01. 10
Age : 38

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty17.02.10 14:34

/DALKS/zloSIN ready for action Arrow

parada jsem prvni cat
Návrat nahoru Goto down
hippoo
Svobodník
Svobodník



Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty17.02.10 15:32

no a kedy to bude mohly by ste oznamyt datum
Návrat nahoru Goto down
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty18.02.10 10:21

Datum stanovíme až tu bude zapsaných alespoň 10 hráčů kteří se chtějí turnaje zůčastnit. Pak dáme nejaké datum ke kterému se budou ještě přibírat hráči. Nakonec se dohodne nějaký rozpis zápasů.
Návrat nahoru Goto down
zloSIN
Desátník
Desátník
zloSIN


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 06. 01. 10
Age : 38

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty18.02.10 10:37

cus
v pravidlech sem si vsiml ze turnaj zacne az se prihlasi alespon 10 hracu
takze o datumu se bude mluvit asi az trochu pozdeji game
Návrat nahoru Goto down
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty19.02.10 7:13

Přesně tak podle mě nemá cenu stanovovat teďka nějaké konečné datum. Počkáme, až se přihlásí alespoň 10 hráčů a potom dáme nějaký termín kdy začne turnaj. Zároveň uděláme nějaký rozpis toho turnaje.
Návrat nahoru Goto down
kOPr
Svobodník
Svobodník
kOPr


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 09. 01. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty19.02.10 10:48

už sem tu a hlísím se dobrovolně!
smajl s rotačakem
Návrat nahoru Goto down
KuMatox
Vojín
Vojín
KuMatox


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 31. 01. 10
Age : 40
Location : palestina

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty19.02.10 17:43

čert KuMatox Arrow

seznamte se s vitezem lol!

game
Návrat nahoru Goto down
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty21.02.10 6:36

Zatím máme 6 hráčů pro turnaj. Podívejte se na ně na našich stránkách http://ghostsoldier.webnode.cz/turnaj-cod4-modern-paitball/hraci/. Chtěl bych upozornit všechny co se přihlásili, že by mi měli poslat email na ghostsoldier@seznam.cz. Informace o tom kde se bude turnaj pořádat a heslo přístupu na server nebudou veřejné. Pokud by jste chtěli dát nějaký obrázek a motto nebo citát k nám na stránky pošlete mi to emailem. Někteří hráči se mi naopak ozvali jen na email, napište ještě sem, že se budete účastnit. Pomůže to přilákat další pařany na turnaj a zárověň tím prokážete, že jste ve fóru registrováni. Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
TheDarkness
Seržant
Seržant
TheDarkness


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 14. 11. 09
Age : 29
Location : Praha 4

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Du do toho !   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty22.02.10 9:39

/DALKS/Lama SKILL CoD 2,PB,PSP -------> Jasny vitez PB turnaje Smile <-------
Návrat nahoru Goto down
hippoo
Svobodník
Svobodník



Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty25.02.10 14:19

mozno by som zohnal jedneho cloveka ak treba dobre? suhlasite?
Návrat nahoru Goto down
zloSIN
Desátník
Desátník
zloSIN


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 06. 01. 10
Age : 38

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty26.02.10 14:13

to je jasne cim vic tim lip
taky vim jeste alespon o dvou akorat jsem se za posledni tyden vubec nedostal ke kompu hafo prace sunny
game
Arrow doufam ze uz to brzo zacne Arrow
Návrat nahoru Goto down
nemeckaFOJAK
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 12. 03. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty12.03.10 15:02

Zdravím: Přihlašuji se do turnaje.
Návrat nahoru Goto down
nemeckaFOJAK
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 12. 03. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty15.03.10 16:11

Zdravím. tak jsem sehnal dalšího hráče. Je to kratas03 a jen, co dostane registrační mail, tak potvrdí účast na turnaji v kuličkách.
Návrat nahoru Goto down
kratas03
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 16. 03. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty16.03.10 13:21

kratas03 přihlašuju se do tohoto turnaje
Návrat nahoru Goto down
HURRYSEK
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 16. 03. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty16.03.10 13:32

HURRYSEK se hlásí do turnaje. Připravte pro mě cenu za 1 místo. Bude téct krev.
Návrat nahoru Goto down
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty17.03.10 13:12

Turnaj záčíná v sobotu 20.3.2010. Všichni se koukněte na svoje emaily a pošlete mi odpověď . Máte poslední šanci splnit podmínky pro vstup do turnaje. Ti co je nesplní budou z turnaje vyřazeni. Prodloužím Vám termín do zítřka. Sledujte stránky v pátek tam doplním rozpis turnaje.
Návrat nahoru Goto down
Jear
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 19. 02. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty17.03.10 13:50

Boom*HeaDshot zde
Návrat nahoru Goto down
nemeckaFOJAK
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 12. 03. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty17.03.10 14:20

Tak jsem koukal na mapy a povolenou zbraň. Mapy Ok, ale ze zbraně moc nadšenej nejsem. Jsem zvyklý na svojí X7. A kdyby byly povolené dávky, tak mají přece stále všichni stejnou šanci. Ale co nadělám. Budu hrát s tím, co je. První zápas můžu až 21.3.2010. A jak jsem již psal. Tak dřív, jak ve 20 hodin nemůžu.
Návrat nahoru Goto down
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty17.03.10 16:01

Problém je v tom, že Modern Paintball je mód který nejde přenastavovat tak jak bych si přál. Ta střelba dávkou se odemkne až po nejakých killech. Nastavit to rovnou na zbraň bohužel nejde, jinak bych to tam nastavil. Některý hráči nemusí mít odemčený všechny zbraně a tím by byli znevýhodněný. Vím, že to není moc oblíbená zbraň, ale byl jsem nucenej udělat nějaký kompromis.
Návrat nahoru Goto down
kratas03
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 16. 03. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty17.03.10 16:14

Včera jsem se přihlásil a nemůžu se dostat na mail. proto potvzuji ještě jednou registraci na turnaj zde a žádám o zapsání mezi hráče. Jak jsem již psal, tak čas na zápasy mám po 20 hodině.
Návrat nahoru Goto down
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty17.03.10 21:52

Dneska večer tě tam zapíšu.
Návrat nahoru Goto down
HURRYSEK
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 16. 03. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty18.03.10 1:22

Arrow Muzu kazdej den po 22.00
Návrat nahoru Goto down
chernobil
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 18. 03. 10

Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty18.03.10 6:16

Boom*Ripper zde
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj Modern Paitball 1 sezóna   Turnaj Modern Paitball 1 sezóna Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Turnaj Modern Paitball 1 sezóna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ghostsoldier Modern Warfare 2 Mod
» Call of Duty Modern Warfare 2 na co se můžeme těšit
» Důležite PETICE pro Call of Duty Modern Warfare 2
» Call of Duty Modern Warfare 3 na co se můžeme těšit
» Call of Duty Modern Warfare 3 Coop a Multiplayer online (TeknoGods MW3 Loader v2.7.1.2 / 3)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ghostsoldier Forum :: Turnaj :: Turnaj-
Přejdi na: