Ghostsoldier Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghostsoldier Forum

Call of Duty 2, Call of Duty 4-Modern Warfare, Call of Duty World at War, Call of Duty Modern Warfare 2,Call of Duty Black Ops
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ghostsoldier X4 eXtreme Mod

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Ghostsoldier X4 eXtreme Mod Empty
PříspěvekPředmět: Ghostsoldier X4 eXtreme Mod   Ghostsoldier X4 eXtreme Mod Empty05.11.09 6:51

Jestli máte nějaký dotaz, návrh nebo chcete poradit svým spoluhráčům ohledně X4 eXtreme modu tak neváhejte a pište.
Návrat nahoru Goto down
=ERE=M@LDER
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 14. 11. 09

Ghostsoldier X4 eXtreme Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier X4 eXtreme Mod   Ghostsoldier X4 eXtreme Mod Empty21.01.10 4:12

Ahoj mám dotaz když jsi stahnu mapu do cod4 kam ji mám ve hře vložit aby jsem ji pak moch spustit.Jak už výš nebo jsi pamatuješ tak jsme spolu řešili cod2 mod na lan to se tam chytlo a vyzkoušeli jsme cod4 a ta se na Lan taky chytla.Mužes mě prosím poradit kam mam vložit staženou mapu do jaky složky v cod4 ,aby se mě objevyla při spustění serveru.Moc děkuji předem za radu Malder
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Ghostsoldier X4 eXtreme Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier X4 eXtreme Mod   Ghostsoldier X4 eXtreme Mod Empty21.01.10 6:08

Ahoj mapu musíš vložit do složky usermaps a pak jí připiš do rotace map nebo můžeš dát příkaz ve hře aby mapa najela , příkaz je /rcon map mp_xxxxxx místo křížku napiš název mapy.
Návrat nahoru Goto down
=ERE=M@LDER
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 14. 11. 09

Ghostsoldier X4 eXtreme Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier X4 eXtreme Mod   Ghostsoldier X4 eXtreme Mod Empty02.02.11 2:04

Ahoj tak jsem tady opet a budu prosit o radu.Cod2 mods se chytnul jak uz jsem tady spal a chtel bych klukum na Lance udelat radost a rozjed tam mods na Cod4.Mods mam stazeny nachstal jsem to jak cod2,conzole se rozjede ,ale ve hre spusteny server nevidim vcera jsem si stim hral celej den ale marne.Dik za pomoc Malder
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Ghostsoldier X4 eXtreme Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier X4 eXtreme Mod   Ghostsoldier X4 eXtreme Mod Empty02.02.11 4:14

=ERE=M@LDER napsal:
Ahoj tak jsem tady opet a budu prosit o radu.Cod2 mods se chytnul jak uz jsem tady spal a chtel bych klukum na Lance udelat radost a rozjed tam mods na Cod4.Mods mam stazeny nachstal jsem to jak cod2,conzole se rozjede ,ale ve hre spusteny server nevidim vcera jsem si stim hral celej den ale marne.Dik za pomoc Malder



Ahoj pokud se ti spustí server a ty ho nevidíš tak zkus ve s vím spouštěcím souboru to upravit abys to měl takhle

"C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\iw3mp.exe" +set fs_game mods/Ghostsoldier X4 extrem +set dedicated 2 +set net_ip 89.102.51.205 +set net_port 28961 +exec server.cfg +set sv_punkbuster 1 +map_rotate

Samozřejmě že IP adresu budeš mít svojí a název modu taky a mělo by ti to šlapat. bomber
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ghostsoldier X4 eXtreme Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier X4 eXtreme Mod   Ghostsoldier X4 eXtreme Mod Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ghostsoldier X4 eXtreme Mod
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ghostsoldier K3 mod
» Ghostsoldier Sniper Zoom Mod
» Ghostsoldier ModernPaintball Mod
» Ghostsoldier Promodlive
» Ghostsoldier Aliens Mod

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ghostsoldier Forum :: Call of duty :: Call of Duty 4-Modern Warfare-
Přejdi na: