Ghostsoldier Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghostsoldier Forum

Call of Duty 2, Call of Duty 4-Modern Warfare, Call of Duty World at War, Call of Duty Modern Warfare 2,Call of Duty Black Ops
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod

Goto down 
+4
lamakak
TheDarkness
STTAZO
Ricmond
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty03.12.09 10:49

Jestli máte nějaký dotaz, návrh nebo chcete poradit svým spoluhráčům ohledně BTD Zombii alpha X modu tak neváhejte a pište.


Naposledy upravil Ricmond dne 22.12.09 13:06, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty03.12.09 11:31

Obrázky ze hry
Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Zombii_alpha_x Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Zombii_alpha_x%202
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty14.12.09 14:05

Pokuď v jednom životě se Vám podaří dát 900 killů tak se Vám otevře možnost použít vrtulník. smajl s rotačakem

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Zombii_alpha_x%203 Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Zombii_alpha_x%204
Návrat nahoru Goto down
STTAZO
Desátník
Desátník
STTAZO


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 05. 11. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty20.12.09 9:36

Zdar pařani,nová alpha x vypadá velmi dobře(i přes nějaké chybičky v tomto módu je to super pařba),je tam vše co má být.Super je i to ,že když tě nějakej ten zombík sejme,jde se do hry znova připojit.Stačí hru opustit a znovu se připojit a zase je pěkné maso!!!!!!XD
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty26.12.09 12:21

Ahoj pařani dnes jsme najeli na novější verzi BTD Zombii Alpha X hlavní změny jsou ve zbraních sou tam použitý zbraně z Call of Duty Modern Warfare 2 a jinej typ zombii. smajl s rotačakem
Návrat nahoru Goto down
STTAZO
Desátník
Desátník
STTAZO


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 05. 11. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty26.12.09 12:38

Ahoj Ricmonde,to rád slyším hned jdu prolít nějakou krev nemrtvých'Arrow'Arrow
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty27.12.09 4:58

Ahoj v novější verze BTD Zombii alpha X jsou nějaký opravy. Co jsem zatim stačil spozorovat je, že už při změně mapy to hráče nevyhazuje , další věc je že už bohužel nejde vstoupit do rozehraný hry musíte počkat až hrači všechny zombie zabijou. Stejně jako u předchozí verze zůstává že pokud na jeden život máte 900 killu tak se Vám otevře vrtulník a můžete z něj střílet .
Jsou přidané nové zbraně z Call of Duty Modern Warfare 2
Pistole
GLock 18C , 357 Magnum , Black Desert Eagle , Colt M1911 , Desert Dragon
Útočné pušky
M4 S.I.R.S , Ak47 vylepšená , Scar-H s Přední rukojetí , ACR , Steyr Aug , XR2
SMG
UMP45 , Ruger MP9
Odstřelovací pušky
Lee Enfield , M14 EBR , Zastava M76 , Barrett M82
Brokovnice
Spas12
Kulomety
Minigun

Dám sem nějaký obrázky ze hry

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Zombii_alpha_x%205 Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Zombii_alpha_x%206
Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Zombii_alpha_x%207 Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Zombii_alpha_x%208
Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Zombii_alpha_x%209 Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Zombii_alpha_x%2010
Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Zombii_alpha_x%2012 Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Zombii_alpha_x%2011
Návrat nahoru Goto down
STTAZO
Desátník
Desátník
STTAZO


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 05. 11. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty27.12.09 6:59

Ahoj Ricmonde,vyzkoušej jsem a je to slušný.Slečny pěkně koušou,zbraně vynikající(i když náhradu za starou M21 jsem zatím nenašel xd),ale budu hledat Arrow
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty27.12.09 10:34

STTAZO napsal:
Ahoj Ricmonde,vyzkoušej jsem a je to slušný.Slečny pěkně koušou,zbraně vynikající(i když náhradu za starou M21 jsem zatím nenašel xd),ale budu hledat Arrow
Ahoj v odstřelovacích puškách M21 byla nahrazena M14 EBR a ta je taky super. sniper
Návrat nahoru Goto down
STTAZO
Desátník
Desátník
STTAZO


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 05. 11. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty27.12.09 13:40

Ahoj Ricmonde,dík za radu vyzkoušel jsem jí a stojí to za to.Jak hraju tak poznávám víc nových zbraní a některé to je opravdu lahůdka Razz,je to opravdu změna k lepšímu,jen tak dál.


Naposledy upravil STTAZO dne 03.01.10 6:15, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
TheDarkness
Seržant
Seržant
TheDarkness


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 14. 11. 09
Age : 29
Location : Praha 4

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Super   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty27.12.09 13:44

Fakt parada Smile Ten mod je cim dal tim lepsi a lepsi a lepsi Smile Nemam na co bych si mohl stezovat Smile Parada ! Smile
Návrat nahoru Goto down
STTAZO
Desátník
Desátník
STTAZO


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 05. 11. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty28.12.09 10:31

Ahoj Ricmonde,já bych měl jednu výhradu k módu.Občas mi přistane nějaký MAKRON na zádech a ne a ne se pustit,po tomto nedobrovolném svezení tohoto černého pasažéra se ihned odebírám do věčných lovišt XD Very Happy Very Happy Very Happy Bud je to chyba módu anebo je to rukama Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
lamakak
Vojín
Vojín



Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 29. 11. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: od koho si ten mod dostal ??   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty30.12.09 11:37

ahoj napis sem pls ze si to dostal od =ssk=killer je to pravda to sem totiz ja ta novejsi verze je odemne
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty30.12.09 12:33

lamakak napsal:
ahoj napis sem pls ze si to dostal od =ssk=killer je to pravda to sem totiz ja ta novejsi verze je odemne
Ahoj je to pravda že si mě upozornil že vyšla novější verze BTD alpha X modu , doufám že ti to takhle stačí . Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty31.12.09 3:34

Další věci které nebyli v předchozí verzi jsou zbraně ty se Vám otěvřou během hry. smajl s rotačakem
Tesla Cannon se Vám otevře pokuď na jeden život dosáhnete 250 killů a potom po každých 250 killech.
Artillery Cannon se Vám otevře pokuď na jeden život dosáhnete 350 killů a potom po každých 250 killech.
Akorát tady chybí střelba z vrtulníku měla by být po 900 killech jenže nějak tam není , sám jsem dosáhl v řadě 1300 killů a vrtulník se mi neotevřel. Exclamation

obrázky Tesla Cannon a Artillerye
Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Zombii_alpha_x%2013 Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Zombii_alpha_x%2014


Naposledy upravil Ricmond dne 02.01.10 6:48, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty02.01.10 6:11

Ahoj pařani, jelikož je velký zájem o BTD Zombii alpha X tak jsme se rozhodli spustit druhej server s BTD Zombii alpda X modem. Zatim jen na zkoušku a uvidíme jestli se ujme.

IP severu
84.242.104.154:28961 BTD Zombii alpha X na zkoušku
84.242.104.154:28962 BTD Zombii alpha X
Návrat nahoru Goto down
TheDarkness
Seržant
Seržant
TheDarkness


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 14. 11. 09
Age : 29
Location : Praha 4

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Druhy Alpha X   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty02.01.10 10:50

Ja si myslim ze se ten druhy server ujme sakra rychle mezi lidma Smile nez se nadejeme tak budete spoustet uz 3 na zkousku Smile
Návrat nahoru Goto down
STTAZO
Desátník
Desátník
STTAZO


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 05. 11. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty03.01.10 6:13

Zdar pařane,asi máš pravdu.Nová ALPHA X frčí opravdu pěkně,uvídíme jestli si opravdu zjíská hráče,jak se říká"PRAVIDELNÉ PAŘANY".kteří u hry vydží a prolijí dostatek krve nemrtvých Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty03.01.10 14:35

Ricmond napsal:
Další věci které nebyli v předchozí verzi jsou zbraně ty se Vám otěvřou během hry. smajl s rotačakem
Tesla Cannon se Vám otevře pokuď na jeden život dosáhnete 250 killů a potom po každých 250 killech.
Artillery Cannon se Vám otevře pokuď na jeden život dosáhnete 350 killů a potom po každých 250 killech.
Akorát tady chybí střelba z vrtulníku měla by být po 900 killech jenže nějak tam není , sám jsem dosáhl v řadě 1300 killů a vrtulník se mi neotevřel. Exclamation

Už sem myslel že se budu muset omluvit za to jak jsem psal, že je v modu chyba a nejde vrtulník. A potom jsem na to přišel, že se musí povolit tak jsem napravil svojí chybu. Povolil jsem to a dneska se mi povedlo dát v řadě 900 killů a paráda vrtulník se mi otevřel jenomže nejde spustit mačkal jsem šestku jak zběsilej a ono nic takže ta chyba tam jenom přece je. plac

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Zombii_alpha_x%2015
Návrat nahoru Goto down
STTAZO
Desátník
Desátník
STTAZO


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 05. 11. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty05.01.10 14:04

Zdar rici,mi se toho vrtulníku snad nedočkáme Very Happy .Já chci vrtulník Surprised a pak Nastěnku za ženu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
zloSIN
Desátník
Desátník
zloSIN


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 06. 01. 10
Age : 38

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty06.01.10 12:11

cau
zombici sou fakt super nova verze je pořádný nařez v poho zombíci a zbrane radost si zastrilet
ale mam jistou výhradu nevim jestli se na zombíkách může kempit ale v posledni dobe sem si vubec nezahral
zapnu to nějací maníci na střeše 7. kolo hafo zomb před sebou (čumim na užasne akční hru)
pak když mám štestí tak si trochu zastřílím jinak zase musím hledět na ty kořeny na střeše
(kdyby běhali tak je aspon šance na novou hru) no a pak už tam čeká celkem dost lidí co by hrálo
ale musí se čekat až to panové vysřílí a po par hodinách čekání to jaksi přestane bavit :-)
pls myslím že mluvím za víc lidí nešlo by s tím něco udelat
díky
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty06.01.10 12:28

Jsem rád že se ti líbí Zombii Mod a určitě se podívám jestli jde nějak nastavit Anti-Camp.
Návrat nahoru Goto down
TheDarkness
Seržant
Seržant
TheDarkness


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 14. 11. 09
Age : 29
Location : Praha 4

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Camping forewer >_<   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty08.01.10 15:33

Pridavam se vyse k zloSINovi,je to fakt nuda cumet na ty polena,jak campi a este pomalinku zabiji ty zombiky :-/ A kdyz treba zbyva 1,000 zombiku no tak to clovek stihne 100x vykvetnout a uschnout nez to vsechno pozabiji :-/ pig
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty09.01.10 3:28

Já Vás chápu taky běhám spíš dole než bych někde lezl po střeše. Koukal jsem na nastavení Anti-Camp a jak je to teď nastavený je to maximum co de. pale
Návrat nahoru Goto down
zloSIN
Desátník
Desátník
zloSIN


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 06. 01. 10
Age : 38

Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty09.01.10 5:14

zdarec
tak to je škoda že nejde nastavit antikemp (ikdyž někteří jedinci umí oblbnout i toto) ale to co je tam nastavené ted
NO GLITCHES je podle me spíš víc na škodu než k užitku kempr si cestu stejne najde ale když se o to človek sekne nebo ho to pošle o kus zpět a zombíci ho zbytečně zabijou (ještě když je to třeba na začatku 7. kola) tak to pekne nas..e
podle me by bylo lepší to deaktivovat alespon na zkoušku
předem diky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod   Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ghostsoldier BTD Zombii alpha X Mod
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ghostsoldier BTD Zombii 2_20 Mod
» Nejlepší MultiKill v Zombii Alpha X + X9
» Nejlepši dosažený skóre v BTD Zombii alpha X modu
» Ghostsoldier K3 mod
» Call of Duty World at War Nazí Zombii

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ghostsoldier Forum :: Call of duty :: Call of Duty 4-Modern Warfare-
Přejdi na: