Ghostsoldier Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghostsoldier Forum

Call of Duty 2, Call of Duty 4-Modern Warfare, Call of Duty World at War, Call of Duty Modern Warfare 2,Call of Duty Black Ops
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jen tak pokecat

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Jen tak pokecat   Jen tak pokecat Empty05.11.09 9:27

Pokec o čem to už nechám na Vás. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen tak pokecat   Jen tak pokecat Empty17.11.09 1:17

Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli někdo nezná nějakej návod jak vyhrát ve sportce. Twisted Evil Docela bych rád zbohatl. prachy
Návrat nahoru Goto down
TheDarkness
Seržant
Seržant
TheDarkness


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 14. 11. 09
Age : 29
Location : Praha 4

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Uplatek / Kradez x)   Jen tak pokecat Empty17.11.09 4:21

To je jednoduchy x) Podplat ty lidi co tam vedou tu sportku aby vylosovali zrovna ty dany cisla ktery sis typnul x) Ale znam rychlejsi zpusob jak zbohatnou a o hodne vic x) Zajdi k Bill Gatesovi domu a neco tam ukradni x))))) Ale asi bude mit okolo baraku par Securitaku a jenom par kamer ale nic co bys nemohl zvladnout x) Vem si sebou M4 Carabine a je to x)
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen tak pokecat   Jen tak pokecat Empty17.11.09 9:28

Já mám radči AK-47 a možná bych si tam dost zastřílel než bych se k němu dostal.
Návrat nahoru Goto down
TheDarkness
Seržant
Seržant
TheDarkness


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 14. 11. 09
Age : 29
Location : Praha 4

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: EXP   Jen tak pokecat Empty17.11.09 13:20

Mno aspon by ses krasne predtim vyexpil nez by ses tam dostal x) Az bys killoval Bill Gatese tak by to nebyl zadny problem pac bys mel uz Zlaty AK-47 a po ruce zlatyho Eagla x)
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen tak pokecat   Jen tak pokecat Empty20.11.09 9:03

Těšíte se na pokračování hry Call of duty nebo Vás Call of Duty Modern Warfare 2 odradila.
Návrat nahoru Goto down
TheDarkness
Seržant
Seržant
TheDarkness


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 14. 11. 09
Age : 29
Location : Praha 4

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Koupim   Jen tak pokecat Empty20.11.09 10:48

Ne,ani kratka kampan me neodradila abych si to koupil......Chci mit originalni CD KEY a vubec ikdyz je kratka kampan tak se na ni tesim upe strasne x) Ale ten multiplayer ta petice doufam ze vyjde x) Jinak singleplayer videa sou upe uzasny,to prostredi,grafika x) Mno uz se nemuzu dockat az na vanoce dostanu originalku x)
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen tak pokecat   Jen tak pokecat Empty20.11.09 15:30

Já nechci nikoho odradit od koupi hry Call of Duty Modern Warfare 2. Spíš jsem měl na mysli jestli ještě uvažujete o pořízení dalšího pokračovaní hry Call of Duty. Když vydíte kam to spěje Evil or Very Mad (automatický připojení k serveru,výběr týmu). Příště tam může bejt třeba i to že hra za Vás vybere zbraň, perky. To potom nebudu váhat a koupim si hru Super Mario. smich
Návrat nahoru Goto down
TheDarkness
Seržant
Seržant
TheDarkness


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 14. 11. 09
Age : 29
Location : Praha 4

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Omg...   Jen tak pokecat Empty21.11.09 2:40

Tak to bych uz Activisionu napsal at uz de do (_._) cat Toz rovnou by to mohli udelat ze jak hned se prishlasis na steam ze by te to zacalo automaticky hazet na servery....Ta petice proste musi vyjit......Protoze jestli ne tak i pomalu zacnu premyslet o tom zda-li si CoD 6 stahnu nebo ne........ Neutral
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen tak pokecat   Jen tak pokecat Empty25.11.09 12:35

Jaká je vaše nejoblíbenější hra. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
TheDarkness
Seržant
Seržant
TheDarkness


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 14. 11. 09
Age : 29
Location : Praha 4

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: DN 3D AE   Jen tak pokecat Empty28.11.09 10:30

Duke Nukem 3D Atomic Edition jednoznacne ! Paril sem to uz jako maly a hraju to s nadsenim i doted ikdyz to mam snad 5000x dohrane ! Nejlepsi hra(klasika) ktera kdy vznikla !!!! Smile
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen tak pokecat   Jen tak pokecat Empty29.11.09 14:08

Já sem si zase nejvíc oblíbil hru ROME total war hrál jsem jí už hodněkrát a určítě si jí ještě párkrát zahraju.
Návrat nahoru Goto down
-CZ-
Admin
Admin
-CZ-


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 11. 09

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen tak pokecat   Jen tak pokecat Empty01.12.09 8:12

To máte jenom jednu oblíbenou hru?? Tak to Vám závidim. Já mám těch oblíbených tolik,že by se to sem sotva vešlo. Jsem hold asi na hrách závislej. Very Happy Když vyberu jen tak namátkou DOOM 2-3, DIABLO 2, serie Medieval Total war, Stronghold, Rise of Nations, Need for Speed skoro všechny. série GTA, Fear, Medal of honor, Max Payne, Age of Empire, Titan Quest, Call of Duty, Soldier of Fortune, Wolfenstein, Blade of Darkness, Fallout a mnoho dalších. Určitě se mnou budete souhlasit, že nejde vybrat jenom jednu hru která by byla nejoblíbenejší ze všech těch her. king
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen tak pokecat   Jen tak pokecat Empty01.12.09 13:50

Jo máš pravdu že je to pomalu nemožný si vybrat jednu hru. Já jsem napsal ROME total war protože jsem tuhle hru hrál asi nejvíc. game
Návrat nahoru Goto down
STTAZO
Desátník
Desátník
STTAZO


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 05. 11. 09

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen tak pokecat   Jen tak pokecat Empty02.12.09 4:11

Ahoj pařani,tak to jsme závislý opravdu všichni.Já bych také nedokázal vybrat nej-hru,jeden čas mě brala NHL,ale už je to v pohodě(odvykací kůru už mám za sebou) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
TheDarkness
Seržant
Seržant
TheDarkness


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 14. 11. 09
Age : 29
Location : Praha 4

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Odvykaci kura....   Jen tak pokecat Empty27.12.09 13:52

Jo,tak moje nejvetsi a nejhorsi odvykaci kura byla World of Warcraft ..... fakt strasny.... kazdy den uplne sem musel odolavat mymu "vnitrnimu hlasu" kterej mi stale rikal "Pod zahraj si WoW jenom na chvili" - no to bylo dopadl na "chvili" - u WoWka je chvile asi tak 5 hod.....nejhorsi uz mam za sebou,WoWka sem se nedotkl uz dobrych 5 mesicu (cca) - ikdyz musim priznat ze nekdy me to laka abych si to nainstaloval zpatky ale odolovam - uz nechci bejt zavislej :-/ Co na tom ze mam nejake vyssi ciselka,lepsi veci na sobe....Bylo to fakt hrozny - rano v 08:00 u WoW - pauza WC/Jidlo/Piti a jelo se do 00:00 - fakt strasny,pred holkama sem se o nicem jinym nez o WoW nedokazal bavit xD Ale uz to mam dikybohu tu zavislost za sebou.......Jedno vim jiste....Uz nikdy nechci bejt zavislej na WoWku.......Uz nechci sedet non-stop denne 10 hod u jedne jedine hry......porad sem byl ospalej a zblbej......Fakt s WoWkem radsi nezacinejte protoze se akorat stanete zavislymi.....
Návrat nahoru Goto down
STTAZO
Desátník
Desátník
STTAZO


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 05. 11. 09

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen tak pokecat   Jen tak pokecat Empty29.12.09 14:06

Zdar, tak to je nářez co píšeš,já hraju Warcrafta také moc rád je to super hra.Takhle závislej jak uvádíš jsem nikdy na žádný hře nebyl(i když mě NHL bavila fungoval jsem v pohodě dál,ne že bych musel dlouho pařit,ale nějakej ten zápas,když byl čas to jsem si dal).Každá hra je jen hra,pobaví mě,člověk se odreaguje,ale to je vše.Věřím tomu,že člověka každá hra jednou omrzí.
Návrat nahoru Goto down
TheDarkness
Seržant
Seržant
TheDarkness


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 14. 11. 09
Age : 29
Location : Praha 4

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Njn   Jen tak pokecat Empty05.01.10 9:47

Jo STTAZO,byla to brutalni zavislost no.....Kdyz mi kamos rikal jak je to pry zavisle to WoW,tak sem se mu vysmal ze tak zavislej na to nikdy nebudu.......no a byl sem......az ted sem pochopil proc nechtel abych s tim WoW vubec zacal......No,WoW sem si vynahradil starou klasikou Original War (2001) jestli nekdo znate Smile
Návrat nahoru Goto down
STTAZO
Desátník
Desátník
STTAZO


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 05. 11. 09

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen tak pokecat   Jen tak pokecat Empty05.01.10 13:58

Zdar pařane,mám kámoše a ten tím také dost žije,ale ještě to zvládá Very Happy ,mě at baví hra sebevíc furt si říkám,že je to jenom hra Arrow
Návrat nahoru Goto down
zloSIN
Desátník
Desátník
zloSIN


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 06. 01. 10
Age : 38

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen tak pokecat   Jen tak pokecat Empty09.01.10 6:09

jo hoši tak to ja sem asi mega závislák mě příjde že už jenom chodím do prace a pařím a pařím ... (a čím dál víc chodím později a později spát:-))))
jinak už sem masil snad všecko a na všem (neomezuju se jenom na PC) psp,ps1,ps2
age of empire, warcraft, heroes, diablo, gta, need for speed, medal of honor, tekken, mortal kombat,NHL,NFL,pro evo,fifa ... (samozřejmě všechny řady:-) a mnoho jiných
ale každopádně u mě teď vede ZOMB MOD (ty jo ja už teď vlastně drtím jenom zombíky:-))
každopádně fakt moc diky za tento server je to super masakr (až na ty kempry v poslední době)
Návrat nahoru Goto down
TheDarkness
Seržant
Seržant
TheDarkness


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 14. 11. 09
Age : 29
Location : Praha 4

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: sakra :)   Jen tak pokecat Empty09.01.10 10:53

Ja zacinam bejt trochu zavislej na jedny klasice,kterou sem cca pred 2 rokama hral Smile Ta hra se jmenuje Original War (2001),je to fakt prdel Smile Cerny Humor z valky Smile z pohledu ptaci perspektivy Smile DOporucuju aspon zkusit Smile
Návrat nahoru Goto down
Ricmond
Admin
Admin
Ricmond


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 29. 10. 09

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen tak pokecat   Jen tak pokecat Empty31.01.10 10:33

Ahoj pařani dnes jsem si znova nahrál Rome - Total War a můžu Vám upřímně říct že mě ta hra snad nikdy nepřestane bavit. game
Návrat nahoru Goto down
zloSIN
Desátník
Desátník
zloSIN


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 06. 01. 10
Age : 38

Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen tak pokecat   Jen tak pokecat Empty13.04.10 8:31

tak to ja sem zas vyhrabal diablo 2
a drtime to s kumatoxem multiplayer
neni nad stare dobre klasiky king
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jen tak pokecat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen tak pokecat   Jen tak pokecat Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jen tak pokecat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ghostsoldier Forum :: Vše ostatní :: Vše ostatní-
Přejdi na: